Finanse osobiste

Kredyt konsumencki

Kredyt konsumencki może być udzielony osobie fizycznej o pełnej zdolności do czynności prawnej, która uzyskuje stałe dochody miesięczne.
Ustalenie najdłuższego okresu kredytowanie, jego maksymalnej kwoty, najniższej ceny na rynku należy już do zespołu naszych specjalistów. W związku z tym zapraszamy do naszych doradców.

Kredyt odnawialny

Kredyt odnawialny może być udzielany osobom, które posiadają w Banku rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy i przekazują lub będą przekazywały na ROR swoje dochody z tytułu zatrudnienia, renty, emerytury lub wpłat własnych na rachunek. Kredyt przeznaczony jest na finansowanie ich bieżących potrzeb. Każda spłata całości lub części kredytu powoduje, iż odnawia się on o spłaconą część i może być wykorzystywany wielokrotnie w okresie ważności umowy kredytu.
Ustalenie minimalnego okresu posiadania rachunku, maksymalnej wysokość udzielonego limitu oraz jego jak najniższe oprocentowanie należy do zespołu naszych specjalistów. W związku z tym zapraszamy do naszych doradców.

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt mieszkaniowy przeznaczony jest m.in. na zakup działki budowlanej, domu jednorodzinnego, lokalu mieszkalnego; budowę, dokończenie budowy, rozbudowę, przebudowę, wykończenie domu jednorodzinnego, budynku mieszkalnego.
Ustalenie minimalnego udziału środków własnych, maksymalnego okresu kredytowania, najniższego oprocentowania należy już do zespołu naszych specjalistów. W związku z tym zapraszamy do naszych doradców.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Polecamy:

Salthouse
Dominika Salony Ślubne
Bernat

Jesteśmy partnerem BNI

bni

Partnerzy BNI:

Kancelaria Prawna
Bernat
Nordhaus Nieruchomości
Kwiaciarnia Magnolia
Zakład Poligraficzny Polprint
Dental Primus
Inter Trak
Zaptech
Image Budka
Strzeboński