Odszkodowania i windykacja

Zdarzenia drogowe

Reprezentujemy poszkodowanych uczestników w ruchu drogowym: kierowców, pasażerów, roweżystów i pieszych. Współpracując z lekarzami specjalistami mamy możliwość rzetelnej oceny następstw wypadków, co przekłada się na wysokość świadczenia uzyskanego dla poszkodowanego. Pomagamy uzyskać odszkodowanie nawet w przypadku braku identyfikacji sprawcy lub jego ucieczki z miejsca zdarzenia. Uzyskujemy odszkodowania w sprawach nawet do 20 lat wstecz. Dla spraw, w których były już wypłaty świadczeń, proponujemy darmową analizę ewentualnych możliwości uzyskania większych wypłat odszkodowawczych.

Błąd medyczny

Podejrzewasz, że szkoda na Twoim zdrowiu to skutek błędu medycznego – lekarza, lekarza dentysty, pielęgniarki, położnej, ratownika medycznego – sprawdź to. Osoby poszkodowane przez lekarzy w skutek błędnego działania lub zaniedbania mogą liczyć na wyspecjalizowaną pomoc prawną. Dzięki doświadczeniu możemy zaoferować pomoc w uzyskaniu odszkodowania, zadośćuczynienia lub renty w sprawach kierowanych przeciwko zakładom opieki zdrowotnej jak również prowadzącym praktykę indywidualną.

Śmierć osoby bliskiej

Po stracie najbliższej osoby pojawia się wiele spraw i problemów. Staramy się pomóc w uzyskaniu bezpieczeństwa finansowego dzięki wypłatom odszkodowania i zadośćuczynienia za przeżyte cierpienie. Strata bliskiej osoby to ogromne przeżycie. Jeżeli skutkiem zawinionego działania innej osoby jest śmierć człowieka mamy podstawę do uzyskania zadośćuczynienia i odszkodowania dla członków rodziny.
Proponujemy pomoc rodzinie zmarłego gdy śmierć nastąpiła na skutek:
– wypadków komunikacyjnych,
– wypadków przy pracy,
– wypadków w rolnictwie,
– błędów medycznych.
W przypadku wypadku uzyskujemy odszkodowania w sprawach nawet do 20 lat wstecz. Dla spraw, w których były już wypłaty świadczeń, proponujemy darmową analizę ewentualnych możliwości uzyskania większych wypłat odszkodowawczych.

Poślizgnięcie i upadek

Pośredniczymy w reprezentacji osoby poszkodowanej na skutek cudzego zaniedbania. Niedopełnienie obowiązku oczyszczania chodników przez gminy lub osoby fizyczne. Celem Naszego działania jest uzyskanie zarówno odszkodowania i zadośćuczynienia a nawet renty. Nasi lekarze z należytą starannością ocenią uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego.

Wypadek rolniczy

Reprezentujemy poszkodowanych w wypadkach przy pracy rolniczej. Celem naszego działania jest uzyskanie odszkodowania , zadośćuczynienia lub renty z OC sprawcy. Pomagamy także w uzyskaniu świadczenia z KRUS. Pomagamy w uzyskaniu wypłat odszkodowania nawet w przypadkach, w których sprawca nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku wypadku uzyskujemy odszkodowania w sprawach nawet do 20 lat wstecz. Dla spraw, w których były już wypłaty świadczeń, proponujemy darmową analizę ewentualnych możliwości uzyskania większych wypłat odszkodowawczych.

Dopłata do szkody

Gdy nie otrzymałeś pełnego odszkodowania za uszkodzony pojazd z OC sprawcy proponujemy dopłatę – nabywając od Poszkodowanego prawa do szkody. Po weryfikacji kosztorysu naprawy przez Naszych rzeczoznawców ustalamy wysokość dopłaty. Poszkodowany nie traci wcześniej wypłaconego odszkodowania i czasu na borykanie się z zawiłymi procedurami prawno-ubezpieczeniowymi. Zyskuje natomiast dodatkowe środki finansowe.

Wypadek przy pracy

Osoby poszkodowane na skutek wypadku w pracy mogą liczyć u nas na pomoc prawną w zakresie:
* dochodzenia odszkodowania, zadośćuczynienia lub rentę z OC pracodawcy,
* ochronę prawną przed nieuzasadnionym rozwiązaniem umowy o pracę,
* dochodzenia świadczenia z ZUS. Z uzyskanego zwrotu kosztów pogrzebu oraz renty ustanowionej na rzecz małoletnich – bliskich zmarłego w wypadku śmiertelnym w pracy nie pobieramy wynagrodzenia.
Nasi lekarze z należytą starannością ocenią uszczerbek na zdrowiu poszkodowanego.

Inne wypadki

W przypadku gdy ubezpieczyciel odmawia realizacji świadczenia wynikającego z zawartej umowy ubezpieczenia. Pomagamy wyegzekwować należne odszkodowanie. Aby zapoznać się ze sprawą potrzebujemy umowę ubezpieczenia wraz z ogólnymi warunkami oraz wszelką dotychczasową korespondencję z ubezpieczycielem.
Praktyka taka dotyczy najczęściej odszkodowań z:
– Szkody majątkowe ( ubezpieczenie domu, firmy),
– Szkody rozliczane z AC,
– Szkody rozliczane z NNW.

Zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Polecamy:

Salthouse
Dominika Salony Ślubne
Bernat

Jesteśmy partnerem BNI

bni

Partnerzy BNI:

Kancelaria Prawna
Bernat
Nordhaus Nieruchomości
Kwiaciarnia Magnolia
Zakład Poligraficzny Polprint
Dental Primus
Inter Trak
Zaptech
Image Budka
Strzeboński