Ubezpieczenia i ochrona prawna

Ubezpieczenia

Specjalizując się w rekonstrukcji portfela kredytowego oraz finansów firmowych i osobistych szukamy oszczędności na każdym możliwym polu działania. Jedną z takich sfer są szeroko pojęte ubezpieczenia. Adekwatna wartość składki ubezpieczeniowej nie jest dla nas źródłem przychodu a jedynie narzędziem do optymalizacji kosztów naszych klientów. Współpracując z wyspecjalizowanymi przedstawicielami Ubezpieczalni oferujemy polisy w których, gdy zachodzą takie przesłanki wykorzystywane są wszelkie maksymalne zniżki.

Istotą ubezpieczenia jest wypłata świadczenia określonego w umowie, gdy zaistnieje zdarzenie skutkujące szkodą na majątku firmy lub odpowiedzialność wobec osób trzecich.

Oferta ubezpieczeń skierowana dla małych i średnich przedsiębiorstw (MIŚ) jest bardzo bogata i wykracza poza standardowe: ubezpieczenie majątku, ubezpieczenie grupowe czy odpowiedzialność cywilną.

Towarzystwa Ubezpieczeniowe proponują świetnie skonstruowane produkty ochrony od zaistnienia wszelkich zdarzeń: ubezpieczenia zdrowotne, transportowe wysyłanego towaru (cargo), zabezpieczenia działalności gospodarczej- gwarancje ubezpieczeniowe. Tak naprawdę realna chęć zabezpieczenia się przed określonym zdarzeniem określa wybór właściwego ubezpieczenia.

Wszelkie polisy posiadaj pakiet podstawowy i rozszerzony. W podstawowym występują często ograniczenia ochrony i wykluczenia. Stąd aby zakres udzielanej ochrony ubezpieczeniowej był adekwatny do Państwa oczekiwań musi być zbudowany z określonych elementów i w tym zakresie oferujemy pomocą podczas bezpośredniej rozmowy i spotkania. W związku z tym zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Polecamy:

Salthouse
Dominika Salony Ślubne
Bernat

Jesteśmy partnerem BNI

bni

Partnerzy BNI:

Kancelaria Prawna
Bernat
Nordhaus Nieruchomości
Kwiaciarnia Magnolia
Zakład Poligraficzny Polprint
Dental Primus
Inter Trak
Zaptech
Image Budka
Strzeboński